piątek, 30 marca 2018

Sypialnia, czyli moje miejsce na odpoczynek


Szukałem inspiracji do tego jak powinna wyglądać moja sypialnia. Wiedziałem, że to ma być miejsce, w którym będę czuł się bardzo dobrze. To, dlatego projektowaniesypialni rozpocząłem od wybierania kolorów. Nie chciałem niczego, co by mnie raziło po oczach tylko raczej skupiałem się na czymś łagodniejszym dla moich oczu. Podobają mi się kolory szare, ale nie za ciemne i właśnie na takie rozwiązanie postawiłem. Jestem zadowolony po pomalowaniu wnętrze mojej sypialni zmieniło się nie do poznania. Nie sądziłem, że aż tak dobrze będzie to wyglądało. Na podłodze znalazły się panele w nieco ciemniejszym odcieniu szarości. Całość ładnie się komponuje i czuje się tam komfortowo. W sypialni spędzam kilka godzin dziennie i chce tam odpoczywać. Takim był mój cel urządzania wnętrza i mi się udało.
Kupowałem gotowe meble
Nie zamawiałem mebli tylko kupowałem je w jednym ze sklepów meblowych. Nie mam w sypialni zabudowanej szafy, bo mam garderobę i tam wszystko się zmieściło. Postawiłem na jak najmniejszą ilość mebli w sypialni. Mam dwie szafki nocne, mam małą komodę i to wszystko. Skupiłem się natomiast na oświetleniu. Chciałem żeby w sypialni było bardzo widno, ponieważ często czytam tam książki, a nawet pracuje. Na każdej ze wspomnianych szafek stoi stylowa lampka. Jest to styl nowoczesny, czyli postawiłem na stal i szkło. Prezentuje się takie oświetlenie bardzo dobrze. Tuż nad głowami znajduje się kinkiet z dwoma punktami świetlnymi. Oczywiście zamontowałem na górze oświetlenie, które jest bardzo mocne. Rzadko z niego korzystam, ale naprawdę się przydaje.
Zapomniałem dodać, że nie lubię stąpać po zimnej podłodze, dlatego przez Internet zamówiłem puchaty ciemny dywanik. Nie mam na razie zwierząt, dlatego czyszczenie go nie jest takie uciążliwe. Efekt za to jest bardzo ciekawy i co ważne w nogi nie jest mi zimno.
Moja sypialnia to mój azyl i myślę, że aranżacjasypialni jest udana. Czuje się tam bardzo dobrze, bo nie stawiam na to, co modne, ale na to, co mnie najbardziej pasuje i odpowiada.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz